Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Tracker ) Chevrolet Tracker 2002r. 5d 2.0



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adriand0088

Czytelnik



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Sty 2010, 01:22
Temat postu:

Chevrolet Tracker 2002r. 5d 2.0


Witam, posiadam w/w auto od ok roku. Zostało sprowadzone z Kanady i jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce.
Silnik 2-litrowy o mocy 130KM nie zachwyca osiągami ale również nie ma co narzekać. Co prawda skrzynia (w moim przypadku automatyczna) jest 4-biegowa ale komfort jazdy oraz przełożenia na poziomie bardzo dobrym. Niestety samochód jest bardzo paliwożerny. Przy spokojnej jeździe z włączonym jednym napędem samochód nie gardzi 13 litrami benzyny na 100km. To jest na pewno duży minus ale nadrabia właściwościami jezdnymi. Samochód eksploatuje mniej wiecej pół na pół (w lesie i na asfalcie) i musze powiedzieć, że spisuje sie świetnie. Przeswit dosyć duży przy krótkim samochodzie to naprawdę świetne połączenie przy jeździe w terenie. Właściwie rzadko używam 4x4 bo Tracker radzi sobie wspaniale w piaszczystym i grząskim terenie.
Wnetrze jak na tak krótki samochód bardzo przestronne i wygodne. Bagażnik dość duży a przy złożonych tylnych siedzeniach, które równaja się z jego powierzchnia z Chevroleta robi nam się naprawde pakowne autko. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów natury elektronicznej. Faktem jest, że jest jej tam naprawde minimum i w moim przypadku ogranicza się właściwie do klimatyzacji i komputera pokładowego ale jak na samochód amerykański to duży plus. Zawieszenie twarde co sprawia, że samochód dobrze trzyma się drogi i szybkie pokonywanie zakrętów nie sprawia mu problemów. Myślę również, że dośc wytrzymałe bo przy mojej eksploatacji jeszcze nie zauwazyłem żadnych problemów typu stukanie i pukanie. Po podniesieniu maski pierwsze so rzuciło mi sie w oczy to ogrom napisów SUZUKI. Właściwie na każdej części co świadczy o tym iż bez problemu możemy korzystać z podzespołów Grand Vitary. Wyjątkiem jest tutaj przednia szyba co moge potwierdzić własnym doświadczeniem. Mam na niej minimalny odprysk i gdy pojechałem do Jaana zapytać o cenę nowej (klejenie nie wchodziło w grę ze względu na znajdujący się w odprysku brud) serwisant zszokował mnie ceną ok 1500zł (orientacyjnie), ponieważ w swojej karierze wymieniał szybe w Trackerze tylko raz i do wersji 3-drzwiowej kosztowała 1300zł.
To chyba na tyle. Podsumowując samochód uważam, że to dobry wybór i mało kogo rozczaruje. Ja jestem bardzo zadowolony (oprócz spalania) i jeżeli będę mógł to postaram się odpowiedzieć na wątpliwości i pytania innych na tym forum. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletCaptiva

35 900

2012r.

214 218 km

mazowieckie

ChevroletCaptiva

26 300

2009r.

216 724 km

podkarpackie

ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletCaptiva

47 500

2013r.

198 000 km

śląskie

ChevroletAveo

19 900

2013r.

145 028 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System