Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Tracker ) Chevrolet Tracker 2002r. 5d 2.0



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adriand0088

Czytelnik



Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 23 Sty 2010, 01:22
Temat postu:

Chevrolet Tracker 2002r. 5d 2.0


Witam, posiadam w/w auto od ok roku. Zostało sprowadzone z Kanady i jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce.
Silnik 2-litrowy o mocy 130KM nie zachwyca osiągami ale również nie ma co narzekać. Co prawda skrzynia (w moim przypadku automatyczna) jest 4-biegowa ale komfort jazdy oraz przełożenia na poziomie bardzo dobrym. Niestety samochód jest bardzo paliwożerny. Przy spokojnej jeździe z włączonym jednym napędem samochód nie gardzi 13 litrami benzyny na 100km. To jest na pewno duży minus ale nadrabia właściwościami jezdnymi. Samochód eksploatuje mniej wiecej pół na pół (w lesie i na asfalcie) i musze powiedzieć, że spisuje sie świetnie. Przeswit dosyć duży przy krótkim samochodzie to naprawdę świetne połączenie przy jeździe w terenie. Właściwie rzadko używam 4x4 bo Tracker radzi sobie wspaniale w piaszczystym i grząskim terenie.
Wnetrze jak na tak krótki samochód bardzo przestronne i wygodne. Bagażnik dość duży a przy złożonych tylnych siedzeniach, które równaja się z jego powierzchnia z Chevroleta robi nam się naprawde pakowne autko. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów natury elektronicznej. Faktem jest, że jest jej tam naprawde minimum i w moim przypadku ogranicza się właściwie do klimatyzacji i komputera pokładowego ale jak na samochód amerykański to duży plus. Zawieszenie twarde co sprawia, że samochód dobrze trzyma się drogi i szybkie pokonywanie zakrętów nie sprawia mu problemów. Myślę również, że dośc wytrzymałe bo przy mojej eksploatacji jeszcze nie zauwazyłem żadnych problemów typu stukanie i pukanie. Po podniesieniu maski pierwsze so rzuciło mi sie w oczy to ogrom napisów SUZUKI. Właściwie na każdej części co świadczy o tym iż bez problemu możemy korzystać z podzespołów Grand Vitary. Wyjątkiem jest tutaj przednia szyba co moge potwierdzić własnym doświadczeniem. Mam na niej minimalny odprysk i gdy pojechałem do Jaana zapytać o cenę nowej (klejenie nie wchodziło w grę ze względu na znajdujący się w odprysku brud) serwisant zszokował mnie ceną ok 1500zł (orientacyjnie), ponieważ w swojej karierze wymieniał szybe w Trackerze tylko raz i do wersji 3-drzwiowej kosztowała 1300zł.
To chyba na tyle. Podsumowując samochód uważam, że to dobry wybór i mało kogo rozczaruje. Ja jestem bardzo zadowolony (oprócz spalania) i jeżeli będę mógł to postaram się odpowiedzieć na wątpliwości i pytania innych na tym forum. Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Tracker ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletAveo

19 999

2012r.

109 000 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletOrlando

26 900

2011r.

206 910 km

śląskie

ChevroletCaptiva

26 300

2009r.

216 724 km

podkarpackie

ChevroletAveo

8 900

2007r.

106 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System