Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Aveo ) kupno aveo



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sovik2

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 10:14
Temat postu:

kupno aveo


witam mam 30000 zl i chcę wydać je na dobry nowy samochód z małym silnikiem czy myślicie że aveo z 2008r. 1.2 sedan jest dobrym rozwiazaniem czy może nie? Chciałbym uzyskać opinie które naprowadziłyby mnie na dobrą decyzję. Z góry dziękuje
Powrót do góry
andmacand

Czytelnik



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj. śląskie
Posiadane auto: Chevrolet Aveo 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 14:58
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) kupno aveo


Ja miałem Fiata Sienę 1.2, teraz mam Chevroleta Aveo 1.2 8V sedan od 2 miesięcy. Szukałem samochodu nowego za 30 do 35 tyś zł. Zastanawiałem się jeszcze nad Dacia Sandero i Logan. Ostatecznie wybrałem Aveo.
Jeśli chodzi o:
1. Gust - to możesz sobie zobaczyć w salonie czy ci się podoba, mnie tak.
2. Komfort jazdy - salony oferują jazdy próbne, możesz spróbować jak masz duże wymagania, mnie się jeździ dobrze.
3. Niezawodność - to będzie można stwierdzić po paru latach, na razie to nie ma za wielu użytkowników z dużym przebiegiem, którzy mogliby coś powiedzieć.
4. Spalanie - 1 litrażowanie jakie zrobiłem, wyszło mi 6,7ltr/100km. Jazda mieszana, na trasie mało jazdy na biegu 5, spokojna jazda.
5. Silnik - praca cicha, nie jest dynamiczny, no ale ja postawiłem na ekonomię, a do normalnej jazdy spokojnie wystarcza.

Ostatecznie musisz wybrać sam. Z tego co ja się orientowałem, to w kwocie 30tyś zł z W MIARĘ DUŻYM BAGAŻNIKIEM to można kupić tylko Aveo lub Dacie Logana lub Sandero (trochę mniejszy bagażnik).
Samochodu TATA nie brałem pod uwagę (nieznana marka - ryzyko, brak sieci serwisowej w Polsce).

Jak chcesz się dowiedzieć coś więcej o Chevroletach lub w szczególności o Aveo zapraszam do fanklubu chevroleta:
http://fanklub.chevrolet.org.pl/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Aveo »

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletMatiz

8 500

2010r.

163 000 km

pomorskie

ChevroletCamaro

119 700

2019r.

53 000 km

mazowieckie

ChevroletAveo

12 499

2009r.

201 000 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletCaptiva

38 800

2013r.

186 000 km

mazowieckie

ChevroletCaptiva

47 500

2013r.

198 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System