Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Aveo ) kupno aveo



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sovik2

Czytelnik



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1


Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 10:14
Temat postu:

kupno aveo


witam mam 30000 zl i chcę wydać je na dobry nowy samochód z małym silnikiem czy myślicie że aveo z 2008r. 1.2 sedan jest dobrym rozwiazaniem czy może nie? Chciałbym uzyskać opinie które naprowadziłyby mnie na dobrą decyzję. Z góry dziękuje
Powrót do góry
andmacand

Czytelnik



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj. śląskie
Posiadane auto: Chevrolet Aveo 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 24 Mar 2009, 14:58
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) kupno aveo


Ja miałem Fiata Sienę 1.2, teraz mam Chevroleta Aveo 1.2 8V sedan od 2 miesięcy. Szukałem samochodu nowego za 30 do 35 tyś zł. Zastanawiałem się jeszcze nad Dacia Sandero i Logan. Ostatecznie wybrałem Aveo.
Jeśli chodzi o:
1. Gust - to możesz sobie zobaczyć w salonie czy ci się podoba, mnie tak.
2. Komfort jazdy - salony oferują jazdy próbne, możesz spróbować jak masz duże wymagania, mnie się jeździ dobrze.
3. Niezawodność - to będzie można stwierdzić po paru latach, na razie to nie ma za wielu użytkowników z dużym przebiegiem, którzy mogliby coś powiedzieć.
4. Spalanie - 1 litrażowanie jakie zrobiłem, wyszło mi 6,7ltr/100km. Jazda mieszana, na trasie mało jazdy na biegu 5, spokojna jazda.
5. Silnik - praca cicha, nie jest dynamiczny, no ale ja postawiłem na ekonomię, a do normalnej jazdy spokojnie wystarcza.

Ostatecznie musisz wybrać sam. Z tego co ja się orientowałem, to w kwocie 30tyś zł z W MIARĘ DUŻYM BAGAŻNIKIEM to można kupić tylko Aveo lub Dacie Logana lub Sandero (trochę mniejszy bagażnik).
Samochodu TATA nie brałem pod uwagę (nieznana marka - ryzyko, brak sieci serwisowej w Polsce).

Jak chcesz się dowiedzieć coś więcej o Chevroletach lub w szczególności o Aveo zapraszam do fanklubu chevroleta:
http://fanklub.chevrolet.org.pl/
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Aveo »

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletLacetti

5 500

2007r.

141 146 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie

ChevroletCaptiva

35 900

2012r.

214 218 km

mazowieckie

ChevroletCaptiva

38 800

2013r.

186 000 km

mazowieckie

ChevroletCaptiva

20 900

2008r.

214 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System