Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Cruze ) Brak mocy, błąd P0266, P0263, P0269, P0272



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bartek.95

Czytelnik



Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Zachodniopomorskie
Posiadane auto: Chevrolet Cruze 2.0 diesel 163 km 2011 r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Kwi 2020, 20:19
Temat postu:

Brak mocy, błąd P0266, P0263, P0269, P0272


Forumowicze, bardzo liczę na waszą pomoc. Mam problem z moim chevroletem cruze 2,0 diesel 163 km manual rocznik 2011.
Generalnie wszystko było bez zarzutów, do czasu aż jadąc na tempomacie, nagle zapaliła się kontrolka z kodem 84 i auto straciło moc, nie ma możliwości przekroczenia 2,5 tysięcy obrotów. Dzień wcześniej wypalał się DPF. Auto nie dymi, nie kopci, nie ma wycieków. Od razu chevi poszedł do mechanika i wyskoczyły w tytule wskazane błędy. 2 mechaników wątpi w opcje, żeby padły cztery wtryski na raz, bo tak jak wyżej pisałam auto ani nie kopci, odpala od razu, chodzi równo... Turbo sprawdzana i w porządku. Egr wyczyszczony, uszczelka zmieniona, dpf wymieniany 8 msc temu, odłączenie dpf i sprobowanie czy odzyska moc nic nie dało, czujnik spalania stukowego wymieniony, klapki kolektora ssącego sprawdzone, czujnik położenia wału sprawdzony.
Od 6 tygodni auto stoi u mechanika, a on zupełnie bez pomysłów... a mi już ręce opadają. Macie jakieś pomysły bądź doświadczenie co to może być? Warto wykręcać i dawać do sprawdzenia wszystkie wtryski? Już trochę mnie to wszystko kosztowało, a dalej nic nie naprawione.
Wręcz błagam o pomoc Sad
Z góry dziękuje!
Powrót do góry
kubu0

Czytelnik



Dołączył: 20 Wrz 2020
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Mazowsze
Posiadane auto: Mazowsze
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 20 Wrz 2020, 15:47
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Cruze ) Brak mocy, błąd P0266, P0263, P0269, P0272


Mam podobny problem z Chevroletem w automacie rocznik 2012, tylko że u mnie spadek mocy powoduje nieszczelność na kolanku, które doprowadza powietrze do intercoolera. Kolanko jest mocowane do intercoolera za pomocą plastikowych szybko-złączek, które zbiegiem czasu się wyrobiły, tam powstaje nieszczelność i auto traci moc. Używane części nie wchodzą w grę ponieważ też są w jakimś stopniu zużyte i nałożenie kilkunastu uszczelek może dać trochę czasu ale gwałtowniejsze przyspieszanie osłabia konstrukcję i wszystko znowu jest nieszczelne. W związku z powyższym poszukuję nowych części i jeśli chodzi o inetcoolery nie ma problemu, natomiast nigdzie nie ma kitu mocującego, tz. tego kolanka. Jeśli ktoś ma namiary na nowe części albo sprawdzone zamienniki, bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam.
podaję nr katalogowy części GM 95016750
_________________
kubu0
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Cruze »

Opinie o samochodach Chevrolet Cruze - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne


ChevroletCaptiva

26 300

2009r.

216 724 km

podkarpackie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie

ChevroletAveo

19 999

2012r.

109 000 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletAveo

19 900

2013r.

145 028 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System