Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Cruze ) Podłączenie kamery cofania/wpięcie do przewodu lampy cofania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldegaard

Czytelnik



Dołączył: 13 Paź 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Knurów
Posiadane auto: Chevrolet CRUZE 1.6 hatchback
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 13 Paź 2019, 11:27
Temat postu:

Podłączenie kamery cofania/wpięcie do przewodu lampy cofania


Dzień dobry.
Ostatnio zakupiłem rejestrator jazdy wraz z funkcją kamery cofania. Rejestrator TRACER model Mobi Mirror FHD (w lusterku). Miej więcej tak jak na obrazku poniżej:

https://7.allegroimg.com/original/033c70/b4146e454e0e920d4cfa4a296597
Mam problem z podłączeniem tylnej kamery. Podłączyłem przednią zasilając wyprowadzonym przewodem z gniazda zapalniczki (ukryty w schowku). Wszystko działa bez zarzutu. Kabel do kamery cofania przeciągnąłem pod uszczelkami i łączeniem plastików na sam tył wychodząc do komory bagażnika. Nie rozpoznałem wcześniej tematu z dostępem do przewodu zasilania lampy cofania. W Cruzie jest to dość kłopotliwe bo oprawa światła cofania jest zamontowana w zderzaku a dostęp od strony podwozia jest wielce utrudniony Sad . Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Jeśli kabel do samej kamery jest ok - długość w zupełności wystarczająca to przewód do podłączenia do światła cofania (zdjącie kolor czerwony ) ma ok 1m. Potrzebuję kilku wskazówek:
1. jakie są opcje podłączenia(inne miejsce podłączenia, jakieś kostki przyłącza itp)
2.Jeśli podłączenie ma być tak jak zamierzałem (z bagażnika ) to jak zasilić kamerę z światła cofania? Gdzie można przeciągnąć kabel i jak się wpiąć?
3. Gdzie najlepiej zamocować samą kamerę.

Za wszelkie porady bardzo dziękuję
Cruze 1.6/124KM hatchback 2012r
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Cruze »

Opinie o samochodach Chevrolet Cruze - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Cruze ) Porady, problemy techniczne


ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie

ChevroletCaptiva

47 500

2013r.

198 000 km

śląskie

ChevroletCamaro

119 700

2019r.

53 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System