Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet ) Problem z centralnym zamkiem Chevrolet Epica



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elli6

Czytelnik



Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gorzyce
Posiadane auto: Chevrolet Epica, 2.0, 150 KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 26 Kwi 2019, 22:53
Temat postu:

Problem z centralnym zamkiem Chevrolet Epica


Posiadam Chevrolet Epica, 2007 rok, 2.0, 150KM
Ostatnio mam problem z centralnym zamkiem. Samochód po prostu wariuje tzn wszystkie drzwi otwierają się i zamykają i tak dzieje się cały czas nawet podczas jazdy. Dziś całkowicie się zablokowały i nie da się ich w żaden sposób otworzyć.
Czy wiecie co może być tego przyczyną? Czy to jest awaria bezpieczników czy czegoś innego ? Bo już nie mam żadnych pomysłów.

Ps. W mojej okolicy niestety żaden z mechaników nie zna się na naprawie tego samochodu.
Powrót do góry
Jalapeno

Czytelnik



Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Chevrolet, Epica, 2.0 LPG 144km, 2007
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Paź 2020, 14:31
Temat postu:

Centralny zamek, Epica 2007r 2.0 144KM


Witam,

Posiadam samochód chevrolet epica z 2007r, poj. 2.0 144km benzyna + gaz. Auto od strony mechanicznej sprawuje się bez większych zastrzeżeń. Mam natomiast problem z centralnym zamkiem.

Zaczęło się od tego, że gdy gasiłem silnik i otwierałem drzwi od kierowcy to centralny zamek sam od siebie zaczynał otwierać drzwi przez 5-30sec. i w tym czasie nie mogłem zamknąć samochodu. Równorzędnie do tej sprawy gdy chciałem jechać do pracy i otwierałem drzwi, zapalałem silnik, to centralny zamek sam od siebie również chciał otwierać drzwi, jednak w tej sytuacji obchodziłem się w ten sposób: z panelu dostępnego na drzwiach kierowcy zamykałem zamek przyciskiem lub go otwierałem i to załatwiało sprawę.

Od jakiegoś czasu jednak do problemów powyższych doszedł kolejny: zamek w czasie jazdy sam od siebie próbuje otwierać drzwi i robi to nagminnie dopóki nie kliknę otwarcia/zamknięcia przycisku z panelu dostępnego na drzwiach od kierowcy. Byłem z tym u mechanika jednak sytuacja nie została rozwiązana, padła jednak propozycja wymiany całego zamka kierowcy, ale nie daje mi gwarancji, że to na pewno rozwiąże sprawę. Więc jestem nieco sceptycznie nastawiony co do tego pomysłu, bo zamek mechanicznie działa otwiera/zamyka i z pilota i z kluczyka. Dodam, że niedawno sam wymieniałem zamek z przodu, ale od strony pasażera, bo padł silniczek w zamku i drzwi się nie otwierały i po wymianie działa zamek normalnie. Uprzedzę pytanie w tym momencie - zamek już wariował przed moją wymianą.

Drodzy koledzy, czy jest tutaj ktoś kto miał podobne doświadczenie i zna rozwiązanie lub jest w stanie mi coś podpowiedzieć?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1





 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet ) Car audio,CB Radio, nawigacja, alarmy, komputery


ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletCaptiva

20 900

2008r.

214 000 km

pomorskie

ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie

ChevroletAveo

11 900

2009r.

106 261 km

łódzkie

ChevroletLacetti

5 500

2007r.

141 146 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System