Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Lacetti ) Ocena



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Lacetti ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Sty 2015, 00:56
Temat postu:

Ocena


Zakupilem Lacetti ok miesiaca temu. Mial byc "Panie, igła", "Jako podjechalem pod kosciół to proboszcz z umowa wylecial". Okazalo sie, ze hydraulika do zrobienia i przednie lampy do wymiany. Po zrobieniu hydrauliki w tym komplet rozrzadu z pompa, wszystkie filtry itd, oceniam auto na bardzo fajne i przyjazne kierowcy. Niestety musze kilka rzeczy porobic. Wym, szczeki, klocki tyl i przod, rozruszac tloczki ( troszke trzymaja), wymienic lapy przednie. Na diagnostyce oprocz lamp same pochwaly. Ogolnie samochod wart polecenia. Poniewaz to dopiero poczatek przygody to oszczedze surowych opini, ale mam wrazenie, ze najslabsza strona Lacetti jest elektryka. Gniazdo zapalniczki nie dziala, czujnik temp zewnetrznej potrafi pokazaz -39st C, a do tego przestaly dzialac swiatla mijania mimo, ze wszystkie bezpieczniki sa dobre.
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
mustang1

Junior admin


Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 7756
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wielkopolska
Posiadane auto: Jeep Wrangler rubicon
Piwa: 335/31
Wysłany: Pon 26 Sty 2015, 10:48
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Lacetti ) Ocena


Witaj, u mnie jeszcze jeździ wersja hatchback z silnikiem f14d3. Kupiony był parę lat temu i teraz ma nalatane 75000km. Wszystko działa poprawnie i dopóki nie zbliżę się do 150000km auta nie sprzedam.
_________________

śmierć jeździ szybko, jedź szybciej to Cię nie dogoni
Powrót do góry
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 07 Lut 2015, 22:27
Temat postu:

Lucyna od Negro


Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki jakie znalazlem, co przepalone to wymienilem i ...... prad w zapalniczce wrocil a i nawet kontrolka poduszek sie pojawila Very Happy . Dzisiaj oczyscilem silniczek krokowy i po odpaleniu obroty falowaly i pare razy zgasl, ale doszlo do normy i obroty szybciej wracaja do 900. Ale jestem zdolniacha Very Happy Very Happy . Coraz bardziej podoma mi sie to autko. W tym miesiacu generalny porzadek zrobie z heblami i rozgladam sie za felgami 16 cali Very Happy . Oczywiscie nowe lampy przednie wpadna i musze obczaic swiatla do jazdy dziennej, ale zeby fajnie wygladaly a nie jak na passacie za 7,99 z biedronki Very Happy
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 08 Lut 2015, 17:57
Temat postu:

Kolejny etap ku mniejszemu spalaniu


dzisiaj kupilem 5l nitro i pedzelek. Pojechalem do warsztatu ( mam w pracy warsztat), no i tak. Zdiąlem obudowe nad przepustnica, poodpinalem wszystko od przepustnicy, wykrecilem przepustnice i moim oczom ukazal sie obraz nedzy i rozpaczy. Przepustnica byla tak brudna, ze nigdy nawet na zlomie takiej nie widzialem, a jak zajrzalem do kolka nawet nnie wiem jak to opisac, na scianach czarna, tlusta, brudna, obslizgla mazia a na dnie mala kaluza o destej konsystencji. No to do roboty. Odpalilem kompresor ( daj 12 barow Very Happy ) odkrecilem od przepustnicy silniczek krokowy i chyba czujnik polozenia przepusctnicy, no i taka blaszke na 4 sruby. Utopilem to w kuwecie z nitrem no i wzialem sie za czyszczenie silniczka krokowego. Silniczek i czujnik na blysk. Obudowe platikowa i wszelkie weze i wezyki tez oczyszczone i przedmuchane. Czas na kolektor. Po zuzyciu dwoch przescieradel i 3 l nitro bylo wiadomo ze jest z metalu Very Happy . Doczysicilem, przedmuchalem, przy okazji kostki tez przedmuchane no i zlozylem to wszystko. Lucynka odpalila z dotyku. 900obr, i piekna kultura pracy. W przepustnicy musialem doczyscic gniazdo w ktorym jest lepek od silnika krokowego. Ciekawe czy spalanie sie troszke zmniejszy.
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 12 Lut 2015, 02:01
Temat postu:

Kolejny etap ku mniejszemu spalaniu


Dzisiaj kupilem i wymienilem termostat wraz z obudowa. Termostat KOREA, sa na nim dwa oznaczenia 87 i 102 st.C. Narazie jeszcz nie jezdzilem, ale pomyslalem sobie, iz sie pochwale. Jutro ma dotrzec do mnie http://allegro.pl/elm-327-1-4-pl-ford-fiat-renault-opel-honda-elm327-i4901418820.html , to pewnie zacznie sie zabawa Very Happy . Dowiem sie troche ciekawostek o mojej Lucynie Very Happy
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Czw 12 Lut 2015, 02:01
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Lut 2015, 03:41
Temat postu:

c.d


Hmm.... ?? Sam do siebie pisze. Po 4 godz instalowania ELM 327 poleglem. Nie umiem tego uruchomic. Chyba podjade na jakas stacje, dam 5 dych i mi podiagnozuja cale auto.
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Lacetti ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Lacetti »

Opinie o samochodach Chevrolet Lacetti - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Lacetti ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletCamaro

99 999

2014r.

83 000 km

pomorskie

ChevroletCamaro

119 700

2019r.

53 000 km

mazowieckie

ChevroletMatiz

6 990

2007r.

166 284 km

pomorskie

ChevroletOrlando

31 900

2011r.

192 000 km

śląskie

ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System