Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aappaa

Czytelnik



Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Aveo t300
Piwa: 0/1
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 20:49
Temat postu:

czy warto kupić nowe aveo 4d t300


Witam.
Właśnie przymierzam się do zakupu nowego aveo sedan (t300) i chciałbym dowiedzieć się opinii o ty samochodzie oraz rabacie jaki wam udało się uzyskać... czy warto kupić ten samochód? Czytałem trochę po forach internetowych ale zbyt dużo opinii nie ma ze względu iż to auto jest krótko na rynku.. rozważam nad peugotem 301 ale bardziej biorę pod uwagę aveo ( lepsza cena i wyposażenie).
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Sob 04 Maj 2013, 21:20
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


a wiec wybierasz wśród " nowości" Wink
peugeot 301 jest totalnym nowicjuszem i tak naprawde nic o nim nie wiadomo Wink aveo jest już kilka lat na rynku i tak naprawde nikt nie narzeka Wink t300 (nowe aveo) jest opracowane na bazie opla corsy (zawieszenie, silniki) i smiało możesz poczytać na ten temat własnie na forum opla Wink a co do rabatów- są różne Wink warto jednak pamiętać że w chevrolecie jest coś takiego jak rabaty dla wybranych grup zawodowych Wink "oszczednośc" sięga paru procent + rabaty detaliczne Wink a to daje wymierny zysk Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Wystawiono 1 piw(a)
aappaa

Czytelnik



Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Aveo t300
Piwa: 0/1
Wysłany: Nie 05 Maj 2013, 08:13
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


Właśnie w chevrolecie załapuję sie na rabat dla grup zawodowych... Niby nie dużo ale zawsze coś. Peugeot nie przekonuje mnie ze względu na zbyt wysoką cenę i mały silnik...
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Nie 05 Maj 2013, 21:17
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


nowe aveo (t300) nie jest dosc popularne Wink osobiscie znam tylko 2 użytkowników tego modelu ale przejechali zbyt mało kilometrów żeby coś wiecej powiedziec na ten temat Wink jeden ma przebieg 12 tys km a drugi chyba 6 tys a wiec nie zaliczyli nawet 1 przeglądu Wink co prawda nie narzekają ale chwalić się też nie mogą Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
aappaa

Czytelnik



Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Aveo t300
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 15:24
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


Dziś byłem w salonie chevroleta... Zaproponowali mi ceną po negocjacjach 41000 zł za wersję LS+ z silnikiem 86 km, kolorem metalik i klimą.. dzwoniłem po salonach w podlaskim i warmińsko-mazurskim i oferowali mi identyczną. Uważacie że da rade jeszcze z tego coś się urwać czy jest to rozsądna cena... ?? Odnośnie przebiegu jaki średnio robię to około 10 tyś rocznie wiec mam nadzieję że takie autko mi posłuży trochę. Nie chce kupić samochodu żeby nim sie chwalić tylko mieć nowe małe autko i nie siedzieć pod nim ani nie jezdzić po warsztatach. A opinia innych że lepszy niemiecki 3 latek od nowego "gów.." mnie nie interesuje. każdy ma inne wymagania bo przecież zeby wszyscy mieli jednakowe na drogach jezdziły by same audi A4:)
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 15:24
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 19:25
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


cena niezla ale... zalezy czy chodzi o rocznik 2012 czy 2013 Wink jezeli 2012 to jest bardzo drogo Wink z podlaskiego mozesz kupić nawet za cene 37000 z lakierem i klimą:
http://allegro.pl/chevrolet-aveo-12443?buyNew=1&state=10&postcode_enabled=0
jezeli z 2013 to warto to rozwazyć Wink zawsze warto jednak poszukac i wydrukować ewentualne ogloszenie i przedstawić dla dealera Wink i powiedzić że obojetnie u kogo kupisz Wink wybierzesz tanszego Wink (napuscisz dealerow na siebie Wink poszukaj jeszcze kogoś z rodziny co ma chevroleta- jest dodatkowa znizka za chevroleta w rodzinie Wink
zrob tez tak: zajedz do dealera i powiedz: mam np 41000 zl- co pan/pani mi proponuje Wink wymagania: klima, elektryka i lakier matalic Wink oczywiście nie możesz już iść do tego co byłeś (bo tam już negocjowałeś)
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
aappaa

Czytelnik



Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd jesteś (miejscowość / region): Białystok
Posiadane auto: Aveo t300
Piwa: 0/1
Wysłany: Pon 06 Maj 2013, 21:16
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) czy warto kupić nowe aveo 4d t300


Rok modelowy 2013... Napewno wykorzystam te porady.. postaram sie pochodzić od salonu do salonu i wtedy niech oni między sobą sie negocjują Smile patrząc oferty w internecie można za 40 tyś kupić z tego roku - rabat dla rolnika więc za tyś zł opłaca się przejechac Smile dzięki wielkie za radę
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Aveo »

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletMatiz

6 990

2007r.

166 284 km

pomorskie

ChevroletKalos

8 800

2008r.

84 000 km

pomorskie

ChevroletCaptiva

20 900

2008r.

214 000 km

pomorskie

ChevroletOrlando

26 900

2011r.

206 910 km

śląskie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System