Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Lacetti ) brak świateł mijania



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Lacetti ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pili6

Czytelnik



Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bieruń
Posiadane auto: KIA CARENS III VAN 2.OCRDI 140KM 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Czw 21 Cze 2012, 00:18
Temat postu:

brak świateł mijania


Witam,
niedawno zauważyłem, że nie świecą mi światła mijania i długie ( da sie tylko migać) na początku myślałem, że to bezpieczniki, przekaźniki lub przełącznik jednak wszystkie te rzeczy są sprawne. Gdy zmostkuję 2 piny na kostce która przychodzi do przełacznika to światła mijania świecą.
Może ktoś powiedzieć co tam może być nie tak? Jeżeli ma ktoś jakiś schemacik el. to bardzo poproszęWink
pozdrawiam;)
Powrót do góry
cell1982

Czytelnik



Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): P-ce
Posiadane auto: Lacetti, 1.6 16 V 2004
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 03 Sie 2012, 07:20
Temat postu:

Mam dokładnie taki sam problem


W połowie lipca podczas jazdy poczułam smród palących się kabli i poszedł lekki dymek. po podjechaniu do elektryka zalecił wymianę przełącznika świateł ( w międzyczasie przestało działać odbijanie kierunków). Jednocześnie zaobserwowałam, ze nie działają światła mijania. Kupiłam przełącznik jednakże światła mijania nie działały. Pomyślałam,że podczas zwarcia siadły obie żarówki i jak już przymierzałam się do ich wymiany postanowiłam jeszcze raz wyjąć przełącznik. okazało się, ze pomogło i światła znów były. Jednakże po kilku dniach znowu ktoś mi zamrugał na trasie i okazało się, ze jadę na postojowych.
Problemu z postojówkami i długimi nie ma

Już nie mam pojęcia co może być tego przyczyną. Może Wy macie jakiś pomysł?
Powrót do góry
pili6

Czytelnik



Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bieruń
Posiadane auto: KIA CARENS III VAN 2.OCRDI 140KM 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 09 Wrz 2012, 20:41
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Lacetti ) brak świateł mijania


u mnie przyczyną było spalenie się przewodów za licznikiem ( gruba wiązka kabli w tym ze światel)
pozdrawiam;)
Powrót do góry
Negro

Debiutant



Dołączył: 26 Sty 2015
Posty: 21
Skąd jesteś (miejscowość / region): Konstancin-Jeziorna
Posiadane auto: Lacetti 1.8 T18SED CDX
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 26 Sty 2015, 01:41
Temat postu:

brak swiatel


Witam. Odgrzeje kotleta. Dziwna sprawa u mnie sie zdarzyla. Otoz gdy jechalem sam to wszystko bylo ok, wsiadl kumpel i zaczelo delikatnie zalatywac spalenizna, ale myslalem ze to z auta przede mna. Dosiadlo sie jeszcze dwoch kolegow i pojechalismy ok 40km. Przez ten czas byl caly czas smrod palonych kabli, sprawdzalem pod maska, hamulce, ale na zewnarz nic, w kabinie za to az w oczy szczypalo. Dojechalismy na miejsce. Nastepnego dnia ruszamy i znowu daje po nosie, odwiezlismy 2 kolegow, to tak jakby troche mniej, ostatni kumpel wyszedl to przeszlo calkiem. Sobie mysle, fajnie. Wczoraj wieczorem gdy parkowalem samochod to swiatla byly, dzisiaj juz nie. Standartowa procedura, czyli sprawdzenie wszystkich bezpiecznikow, wszystkie ok, no to mase, masa ok, no to zarowki, zrowki ok. Po przeczytaniu postu wyzej, zdjalem zegary, odpalilem auto, wlaczylem swiatla mijania i ani swiatel, ani dumu, ani smrodu ( byl jeszcze wyczuwalny z tamtej podrozy ). No i jestem w kropce. Przekaznik cyka, czyli dziala. Najbardziej jestem zdziwiony tym, ze kabel sie smazy a bezpiecznik sie nie przepala. Pomoze ktos ? Z gory Dziekuje.
_________________
Lewy pas to nie kółko różańcowe.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Lacetti ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Lacetti »

Opinie o samochodach Chevrolet Lacetti - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Lacetti ) Porady, problemy techniczne


ChevroletAveo

19 999

2012r.

109 000 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletCaptiva

47 500

2013r.

198 000 km

śląskie

ChevroletCaptiva

20 900

2008r.

214 000 km

pomorskie

ChevroletCaptiva

35 900

2012r.

214 218 km

mazowieckie

ChevroletLacetti

5 500

2007r.

141 146 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System