Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Captiva ) opinia o samochodzie chevrolet captiva.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Captiva ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
buniol

Czytelnik



Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pszów
Posiadane auto: chewrolet captiva
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Sty 2012, 13:17
Temat postu:

opinia o samochodzie chevrolet captiva.


Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów. Informacji jest w przypadku tego auta na forum bardzo mało porównując np renaulta, ale do rzeczy. Mam captivę sprowadzoną z Austri i jeżdżę już dwa lata ma ok 60 tyś przepracowane diesel 2.00 4WD 7 osobowa, rocznik 2007. Jeżeli chodzi o wnętrze samochodu i wyposażenie to oprócz "sziberdachu" ma wszystko, kończąc na automatycznej skrzyni biegów. Na razie oprócz oleju i potrzebnych do tego części nic nie wymieniałem. Klocki standard, ale to co mnie irytuje to przednie zawieszenie, które przy każdej nierówności tłucze. Przeglądy, serwis nic nie wykazują ale chyba będę musiał się nastawić na jakąś wymianę. Po roku zmiany klocków coś się dzieje z systemem hamowania, drży kierownica, klocki jeszcze są dobre, może tarcze muszę to sprawdzić. Dwa czujniki parkowania szlak trafił cena na zamówienie około 600 zł. silniczek spryskiwania przedniej szyby jest ponoć ze zbiorniczkiem i trzeba całość wymienić koszt około 500 zł. Poradziłem sobie z tym na razie zamieniają silniczki z tyłu na przód koszt około 50 zł. Aha malowałem już tylną klapę rdzewieje przy tablicy rejestracyjnej, ale chyba już ktoś o tym pisał. Auto bardzo dobrze się prowadzi żona jest zachwycona ale to chyba najważniejsze. Przypomniała mi się jeszcze jedna wada albo tylko awaria w moim aucie a mianowicie gdy siedzą wszystkie osoby ( 7 ) ale nie zawsze stuka coś w prawym tylnym kole i samochód zaczyna dostawać drgawek po paruset metrach wolnej jazdy wszystko wraca do normy, dziwne ale usterka też nie do wykrycia przez mechaników proste może trzeba wymienić resor znowu koszt. Myślę, że to wszystko i pozdrawiam wszystkich captiwowców - fajne auto.
Powrót do góry
Pykac

Czytelnik



Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Pisz
Posiadane auto: lacetti, captiva
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 23 Sty 2012, 00:02
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Captiva ) opinia o samochodzie chevrolet captiva.


Witam, to, że kierownica wibruje przy hamowaniu to najprawdopodobniej jest wina tarcz są zwichrowane. Wymiana tarcz będzie wiązała się również z wymianą klocków więc... znowu podwójny wydatek, co to czujników oraz spryskiwaczy nie polecam kupowania nowych części tym bardziej, że nie mają one az takiej roli przy bezpieczeństwie jazdy polecam poszukać na allegro jakiegoś anglika do rozbiórki i z niego wyjąć będzie taniej.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Captiva ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Captiva »

Opinie o samochodach Chevrolet Captiva - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Captiva ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletCruze

31 900

2012r.

179 746 km

śląskie

ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie

ChevroletCamaro

99 999

2014r.

83 000 km

pomorskie

ChevroletAveo

12 499

2009r.

201 000 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletAveo

19 900

2013r.

145 028 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System