Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andmacand

Czytelnik



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): woj. śląskie
Posiadane auto: Chevrolet Aveo 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 06 Lis 2009, 23:51
Temat postu:

forum nt Chevroleta


Zainteresowanych zapraszam na forum całkowicie poświęconemu marce Chevrolet - fanklub:
http://fanklub.chevrolet.org.pl/
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Pią 19 Sie 2011, 19:17
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta


Osobiście nie polecam tego forum- zostało „zdominowane” przez jednego z moderatorów, który uważa się za alfę i omegę. Jako user jest w porządku ale jako moderator jest do ….
O ile na elektryce się zna i czasami pomoże to wiedza o mechanice i zasadach funkcjonowania podzespołów w samochodzie jest daleka od podstawowej. Nie przyjmuje też do wiadomości krytyki pod swoim adresem a nieprzychylne lub takie które nie potwierdzają jego słów, posty usuwa. Inni moderatorzy i administrator (pomimo wiedzy o jego poczynaniach) nic nie robią i pozwalają na taki stan rzeczy.
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Sob 20 Sie 2011, 14:17
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta


Niestety ale mogę w pełni podpisać się pod słowami kolegi nadamus. Człowiek ten jest wysoce egoistyczny, przez swoją chorą postawę niszczy forum i zniechęca do jego lektury (gdy zasugerowałem mu że nie mam ochoty czytać jego podrzędnej jakości i kategori postów powiedział wprost" no to nie czytaj". Bardzo zachęcająca do lektury forum postawa moderatora;)

Nie trafia również do mnie argumentacja drugiego z moderatorów na zasadzie "więcej luzu i będzie ok" - owszem, do pewnego stopnia można tolerować nie do końca mądre posunięcia moderatorów/adminów, ale wrogość, egoizm i złośliwość tego człowieka przeszła wszelkie możliwe granice. Niestety ale nie toleruje on ŻADNEJ krytyki pod swoim adresem, notorycznie usuwając KAŻDY post, gdzie znajdzie się JAKIEKOLWIEK słowo krytyki.

Administrtor bądż to nie dostrzega bądż też nie chce dostrzegać tego faktu, nie odpowiadając na stawiane mu w PW pytania i wyrywając z kontekstu słowa userów (nota bene cytowane z PW do innego użytkownika, jak widać chce mu się czytać obce wiadomości).

Wobec powyższego stanu rzeczy grzecznie poprosiłem o usunięcie mego konta na omawianym forum. Przez dłuższy czas nie było żadnej odpowiedzi ze strony administratora. Po 2 tygodniach wspomniany moderator zaczął odpowiadać na moje posty jakgdyby nigdy nic --ot, pseudo-uprzejma zagrywka. Dopiero po ponownej prośbie usunięto oje konto, z czego jestem wielce zadowolony.
_________________
Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Pon 18 Lut 2013, 23:45
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta


Opinia kolejnego użytkownika odnośnie poczynań administracji na omawianym forum, post user Vito, ostatni na linkowanej stronie:
http://forum.chevrolet.org.pl/viewtopic.php?t=815&postdays=0&postorder=asc&start=0

Cytat:
Seba, ale o czym ty piszesz, jak nikt tu nie traktuje użytkowników forum poważnie. Jednoosobowe rządy bez jakiejkolwiek konsultacji z użytkownikami. Dzieją się tu dziwne rzeczy: reklama miedzy postami, zmiana adresu forum bez wcześniejszego powiadomienia np.e-mailem, Marco adminem przez 2 czy 3 dni, ty modem przez kilka dni, "wódz prowadzący" którego jak długo jestem na forum nie widziałem ( w sensie postu o sprawach klubu) do tego dochodzi podejście Marco jak był adminem. Teksty w stylu nie musisz czytać regulaminu i tak cie zbanuję jak będę miał na to ochotę, a edycji postów nie będzie, bo nie, a jak ci się nie podoba to nie musisz się logować.
Jeszcze nieszczęsna akcja z wyborem naklejki.

Mnie osobiście takie rzeczy zniechęcają Jednym słowem "dziadostwo" oraz brak przemyślenia jak to wszystko ma funkcjonować


Co odpowiedział na to junior-admin Marco? "Użytkownik Vito od samego początku się na mnie uwziął, więc nie ma o co bić piany" - jego wpis na chat-boxie....

Więc nic się nie zmieniło od dwóch lat, tylko moderatorzy którzy mają poczucie przyzwoitości i nie chcą firmować takich rzeczy swoim nickiem i swoją osobą (andmacand, jar76) rezygnują ze swych funkcji i/lub odchodzą z forum.
_________________
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Wto 19 Lut 2013, 22:18
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta


czyli dalej po staremu Wink ciekawi mnie jedno- ilu jest aktywnych użytkowników?
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Wto 19 Lut 2013, 22:18
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Sro 27 Lut 2013, 12:11
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) forum nt Chevroleta


Użytkowników aktywnych jest trochę więcej ale biorąc pod uwagę jak bardzo w ostatnich 2 latach skoczyła sprzedaż chevroletów w Polsce to szału i tak nie ma... A i Ci, którzy są coraz częściej i liczniej zgłaszają głosy niezadowolenia.
_________________
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Aveo »

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Aveo ) Porady, problemy techniczne


ChevroletAveo

9 900

2010r.

86 000 km

mazowieckie

ChevroletAveo

11 900

2009r.

106 261 km

łódzkie

ChevroletOrlando

27 900

2012r.

203 548 km

mazowieckie

ChevroletMatiz

12 900

2009r.

73 162 km

śląskie

ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System