Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Happytom

Czytelnik



Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Targ
Posiadane auto: Chevy Aveo T300 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 14 Lut 2012, 13:36
Temat postu:

Nowe Aveo :)


Witam wszystkich Smile

Kupiłem właśnie nowe Aveo 1.2 86 KM hatchback. Do dwóch tygodni powinienem go już mieć w garażu, czego nie mogę już doczekać Wink Powiedzcie drodzy użytkownicy nowych aveo czy jest to autko warte wydanych pieniędzy czy też nie. Nie wiem co tkwi w tym samochodziku, ale tak mi sie spodobał, że nie mogłem mu odmówić Very Happy dzięki za wszelkie informacje Smile Pozdrawiam
Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Sob 25 Lut 2012, 22:33
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


Czy warty tych pieniędzy? Jeśli wziąć pod uwagę relację ceny do wyposażenia - nie znajdziesz lepszej oferty, takiego wypasu w standardzie w klasie B (i nie tylko) po prostu nikt nie oferuje. W zasadzie do podstawowej wersji gdyby dokupić klimę miałbym wszytsko co mi potrzebne, a jeśli masz silnik 1.2 86KM tzn. że masz co najmniej wersję LS+.

Jeśli chodi o relacje z codziennej eksploatacji nie pomogę Ci - mam aveo T250, ale i tak nie żałuję jego kupna.

Moim zdaniem będzies zadowolony, daj znać jaką wersję wyposażenie wybrałeś i opisz pierwsze wrażenia już pod odbiorze;)
_________________
Powrót do góry
Happytom

Czytelnik



Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Targ
Posiadane auto: Chevy Aveo T300 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 09 Mar 2012, 16:48
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


Witam Smile

Na liczniku mam juz prawie 1000 km wiec moge napisac co i jak Smile Wersja LT, więc wyposażenie mam jak dla siebie optymalne. Spalanie 7l/100km po pierwszym tankowaniu. Auto prezentuje się bardzo dobrze, twarde plastiki nie gryzą po oczach, wnętrze jest bardzo funkcjonalne, ładnie podświetlone w nocy. Elektroniczny wyświetlacz to kwestia gustu- dla mnie jest ok. Bluetooth w radio bardzo fajny, tempomacik czasem sie przydaje. Wielki minus to system audio- kiepskie głosniki. Wnętrze przestronne- mam 192 cm wzrostu i przestrzeni jest pod dostatkiem. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, za 40 tys. zł lepiej być nie mogło- super autko, polecam niezdecydowanym Wink
Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Pią 09 Mar 2012, 23:24
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


LT ma jeden element wyposażenie którego mi brakuje w obecnym aucie - komputer pokładowy;) Naprawdę można się dzięki niemu nauczyć ekonomicznie jeżdzić, ostatnio śmigałem nową Pandą Lounge na jeżdzie testowej i przydatny gadżet jak dla mnie.
7 litrów na pierwszym baku to świetne spalanie, mój ma taką średnią po 20kkm, ale większość to miasto. Ostatnio więcej pije niestety - muszę sprawdzić czy to wina niskich temperatur czy jakości paliwa.
_________________
Powrót do góry
Happytom

Czytelnik



Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Nowy Targ
Posiadane auto: Chevy Aveo T300 1.2
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 11 Mar 2012, 19:53
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


Sam byłem w szoku że spalił 7/100 km, zwłaszcza że komputer pokazywał średnio 7.9l/100km :] Teraz pokazuje 6.9l/100km i pewnie rzeczywiście jest tyle, ale zobaczymy za jakiś czas Smile Jest to naprawde udane autko, widać że dopieszczone przez ekipe Chevroleta- oby tak dalej Smile
Powrót do góry
Reklama








Wysłany: Nie 11 Mar 2012, 19:53
Temat postu:

reklama


Powrót do góry
benny86

Stały Bywalec



Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 200
Skąd jesteś (miejscowość / region): Żory/śląskie
Posiadane auto: Aveo 1.2 16v
Piwa: 7/4
Wysłany: Nie 11 Mar 2012, 22:05
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


wskazania komputera pokładowego często są odmienne od spalania mierzonego w tradycyjny sposób, choć z reguły zaniża on spalanie, u Ciebie wręcz odwrotnie ale olać to, grunt że nie pali dużo.

Można dzięki niemu za to dobrać odpowiedni styl jazdy kierując się tendencjami (czy spada, czy rośnie wynik na kompie) i to moim zdaniem jest największa jego zaleta
_________________
Powrót do góry
nadamus
Moderator

Auto Maniak



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1887
Skąd jesteś (miejscowość / region): białystok
Posiadane auto: chevrolet aveo T255 i hultaj atos
Piwa: 137/4
Wysłany: Pon 12 Mar 2012, 20:43
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


na razie masz silnik na dotarciu Wink wiec spalanie masz dość wysokie Wink z czasem bedzie spadać. a komputerem sie nie przejmuj - zawsze pokazuje wyzsze, bo wlicza tez sprinty czyli rozpedzanie sie auta (a tu czasami może pokazać i 30l/100km) Wink
_________________
Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne są zamierzone- jakiekolwiek powielanie ich i rozpowszechnianie bez mojej zgody jest zabronione! Nie udzielam rad telefonicznie.
Powrót do góry
kicor

Debiutant



Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd jesteś (miejscowość / region): Śląsk
Posiadane auto: Chevrolet Aveo T300 LT 1,2 sedan
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 13 Kwi 2012, 21:39
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Aveo ) Nowe Aveo :)


Witam
Jestem posiadaczem Aveo T300 sedan LT 1,2 od niespełna 3 tygodni i jestem z niego bardzo zadowolony. Na liczniku już przejechane ok 800 km i wg wyliczeń spalanie na poziomie ok 6,5 a komputera 6,8 l/100km. Jest to spalanie podczas jazdy w mieście i na dotarciu (obrotomierz nie przekracza 2500obr/min, zmiana biegów wg zaleceń komputera). Ciekawe do jakiego poziomu spadnie spalanie po dotarciu i na trasie. Auto jest bardzo bogato wyposażone tj. poduszki, kurtyny, kontrola trakcji, układ stabilizacji toru jazdy, ABS, zabezpiecznie przed staczaniem się, komputer pokładowy, bluetooth, tempomat, system wspomagający nagłe hamowanie, tempomat, klima no jednym słowem miodzio. Nie ma żadnego innego auta w tej klasie tak dobrze i wysoce wyposażonego. W tym aucie zakochałem się od pierwszego wejrzenia, a było to jakoś w lipcu 2011 jak ujrzałem go gdzieś na necie. Prezentacja maski przedniej skomponowana ze światłami robi niesamowite wrażenie. Porównywałem go m.in. do Kia Rio ale wypada Rio troszke gorzej (nie posiada tempomatu). Za kwotę 40tyś PLN nie znajdzie się nic lepszego. No i ten bagażnik 502l pomieści całą rodzinę wybierającą się do Chorwacji na 2 tyg wakacji. Jedyną wadę jaką wykryłem w tym aucie to brak wskaźnika temperatury silnika (oleju). Niby na wyświetlaczu jest tam jakaś kontrolka, która może się zapalić jak się silnik przegrzeje ale może się to okazać za późno. Aha no i brak halogenów w wersji LT.
Niesamowite wrażenie robi jazda nocą jak świetnie wygląda podświetlenie wszystkich przycisków na konsoli środkowej jak i na kierownicy.
Tak na marginesie zapytam czy te auto posiada nagrzewnicę? Pytam o nagrzewnicę elektryczną bo jak wiadomo każde auto ma zwykłą nagrzewnicę. W chłodne dni bardzo szybko się nagrzewa zaraz po odpaleniu. Wcześniej jeździłem Stonką (Daewoo Matiz) które potrzebowało nieco czasu i dystansu do osiągnięcia temperatury.Chyba że silnik bardzo szybko osiąga optymalną temperaturę.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Aveo »

Opinie o samochodach Chevrolet Aveo - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Aveo ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletEpica

15 990

2010r.

181 000 km

wielkopolskie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie

ChevroletAveo

8 900

2007r.

106 000 km

śląskie

ChevroletLacetti

5 500

2007r.

141 146 km

warmińsko-mazurskie

ChevroletCaptiva

47 500

2013r.

198 000 km

śląskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System