Chevrolet

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumoponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Chevrolet Spark ) Wycieraczka tylnej szyby



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Spark ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej.parzydlo

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 1

Posiadane auto: Chevrolet Spark 08 2008
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2008, 18:54
Temat postu:

Wycieraczka tylnej szyby


Witam wszystkich,
od maja jestem właścicielem Sparka 2008, do tej pory nie miałem z nim żadnych kłopotów, do momentu wymiany piór wycieraczek. Z przednią szybą sobie poradziłem - do nowych wycieraczek zakładając plastikowe spinki od starych wycieraczek (od nowych za wąskie i nie wchodziły w uchwyty ramion wycieraczek), ale z tyłem "klapa" kompletna, nie mogę zapiąć w ramieniu tylnej wycieraczki żadnego nowego pióra. Wszystkie się wypinają po położeniu na szybie, a więc jeżdżę z wycieraczką tylko na "docisk" i przy każdym czyszczeniu szyby szukam jej gdzieś na jezdni. Proszę o pomoc.
Bosman Embarassed
_________________
Bosman
Powrót do góry
conductor

Dyskutant



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 55
Skąd jesteś (miejscowość / region): katowice
Posiadane auto: Hyundai Elantra 1,6 2017
Piwa: 0/4
Wysłany: Wto 20 Sty 2009, 15:20
Temat postu:

Re: Wycieraczka tylnej szyby


andrzej.parzydlo napisał:
Witam wszystkich,
od maja jestem właścicielem Sparka 2008, do tej pory nie miałem z nim żadnych kłopotów, do momentu wymiany piór wycieraczek. Z przednią szybą sobie poradziłem - do nowych wycieraczek zakładając plastikowe spinki od starych wycieraczek (od nowych za wąskie i nie wchodziły w uchwyty ramion wycieraczek), ale z tyłem "klapa" kompletna, nie mogę zapiąć w ramieniu tylnej wycieraczki żadnego nowego pióra. Wszystkie się wypinają po położeniu na szybie, a więc jeżdżę z wycieraczką tylko na "docisk" i przy każdym czyszczeniu szyby szukam jej gdzieś na jezdni. Proszę o pomoc.
Bosman Embarassed

Witam!wiele razy wymienialem wycieraczki i tak bywa, ze spinki baaardzo ciezko wchodza na te ośkę, ale musisz to zrobic na sile, choc z kultura.
Powrót do góry
pavellz

Czytelnik



Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 3


Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 13 Cze 2011, 11:08
Temat postu:

Re: ( Chevrolet Spark ) Wycieraczka tylnej szyby


W sparku masz dziwną chevroletowską wycieraczkę, więc albo kupujesz wycieraczkę w ASO z całą plastikową obudową, albo wymieniasz samo gumowe pióro (w Auchan są np. polskie motgumy, które trzeba dociąć i wpasować w obudowę), albo kupujesz ramię wycieraczki matiza i problem znika. Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum CHEVROLET Forum Strona Główna -> ( Chevrolet Spark ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Chevrolet Spark »

Opinie o samochodach Chevrolet Spark - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Chevrolet Spark ) Oceń swoje auto - opinie i testy użytkowników


ChevroletAveo

19 900

2013r.

145 028 km

śląskie

ChevroletTrax

39 900

2013r.

100 963 km

śląskie

ChevroletCamaro

119 700

2019r.

53 000 km

mazowieckie

ChevroletSpark

19 900

2011r.

124 893 km

śląskie

ChevroletCruze

29 900

2013r.

143 128 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group




Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System